Küçük Ev Fabrika

Lezzet

Üretim tesisimizde lezzetli yemeklerimizin reçetelerini özenle hazırlıyor ve aynı kalitedeki ürünlerimizi her gün misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz.

Taze

Ürünlerimizin lezzetini ve hizmet kalitemizi her gün özel olarak tedarik ettiğimiz günlük taze gıda ürünleriyle sağlıyoruz.

Hijyen

ISO 9001 uluslararası kalite sertifikası ile tescillediğimiz hizmetimizi üst düzeyde tutmak için her gün aynı özveriyle çalışıyoruz.

Teknoloji

Üretim tesisimizde birinci sınıf gıda ürünlerini ve özenle hazırlanmış reçetelerimizi modern mutfak teknolojilerini kullanarak birbirinden özel Küçük Ev lezzetlerine dönüştürüyoruz.

Lezzetin Kaynağı…

Küçük Ev ailesi olarak kuruluşumuzdan bugüne misafirlerimize kaliteli bir hizmet sunmak için özveriyle çalışıyoruz. Yarım asrı aşan tecrübemizi, 2012 yılının Mayıs ayında faaliyete geçirdiğimiz günümüz teknolojisi ve doğru hijyen uygulamaları ile tasarlanmış üretim tesisimiz ile birleştirdik. İstanbul Bahçeköy’de yer alan üretim tesisimizde haftalık olarak hazırladığımız menüleri günün ilk ışıklarıyla birlikte üreterek siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.

Üretim boyunca kullandığımız et, tavuk, balık ve sebze başta olmak üzere tüm gıda ürünlerini günlük olarak tedarik ediyor ve tedarik sürecinin hemen ardından üretim bantlarına alarak birer Küçük Ev lezzetine dönüştürüyoruz. Aynı zamanda yine günlük olarak tedarik ettiğimiz taze inek ve manda sütü ile tamamen geleneksel yöntemler kullanarak yoğurt ve sütlü tatlı üretimini gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal logomuzda yer alan çatının da nişanesi olan misyonumuz gereği, tamamen ‘ev yapımı yemek’ odaklı üretim sürecimizde ambalajlı / hazır ürün kullanmamaya özen gösteriyor ve her ay değişen 250’ye yakın farklı lezzeti beğeninize sunuyoruz.

0

Yıllık Tecrübe

0

Çalışan

0

Farklı Lezzet

Tüm Ürünlerimiz Her Gün Aynı Titizlikle

Fabrikamızdan Şubelerimize